سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : اعمال این محدودیت ها که هدفش افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه است تا ساعت 24 روز جمعه مورخ نهم اسفند ادامه دارد.

وی افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز گذشته تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

سرهنگ محمد نژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ، گفت : تردد انواع وسائط نقلیه نیز از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز ، افزود : تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران بیان داشت: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از تهران به قائمشهر از مسیر جاده فیروزه کوه بر عکس نیز ممنوع است.

وی به وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم اشاره کرد و گفت : هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی آفتابی و ابری و نیز برخی مناطق کوهستانی مه آلود است.

او ادامه داد : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.