سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران آغاز شد

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ به خبرنگار ایرنا گفت : محدودیت های اعمال شده تا ساعت 24 روز جمعه یازدهم بهمن ماه ادامه دارد.

وی افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 و 30 دقیقه امروز تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

سرهنگ محمد نژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ، گفت : تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 روز جمعه الی ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت 24 همان روز از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز ، افزود : تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ نهم بهمن ماه و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

او ادامه داد : تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائمشهر و بر عکس نیز ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران در باره وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم گفت : هم اکنون (حوالی ظهر چهارشنبه ) وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی ابری و همراه با بارش های پراکنده است.

وی افزود : از اواخر روز پنجشنبه با شکل گیری جریانات سرد شمالی بارندگی در جاده های مازندران شروع و بتدریج بر مقدار آن افزوده می شود روزهای جمعه و شنبه علاوه بر بارش باران و برف در ارتفاعات ف شاهد کاهش شدید دما نیز خواهیم بود.

او ادامه داد : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.