سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود

سرپرست نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان خبر داد و گفت: تردد انواع خودرو از ساعت 15 روز جمعه 19 شهریور تا ساعت یک بامداد روز شنبه 20 شهریور از کرج به‌سمت مرزن آباد ممنوع است.

اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان/ جاده چالوس عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود

زمان اکبرپور  صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس با اشاره به اینکه تردد انواع خودرو از ساعت 15 روز جمعه 19 شهریور تا ساعت یک بامداد روز شنبه 20 شهریور از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع است، اظهار کرد: تردد از ساعت 18 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به‌سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه این محدودیت ترافیکی با توجه به پیش‌بینی ورود مسافران به مازندران برای تعطیلات عید سعید قربان نیز اعمال می‌شود، افزود: بر اساس اعلام پلیس راه مازندران به احتمال زیاد تردد وسیله نقلیه از ساعت 15 روز دوشنبه 22 شهریورماه تا یک بامداد روز سه‌شنبه 23 شهریور از کرج به مرزن‌آباد نیز ممنوع می‌شود.

سرپرست نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس در پایان با اشاره به اینکه سطح جاده چالوس به‌دلیل ریزش باران خیس و جاده لغزنده است، گفت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج چالوس روان بوده و مشکل خاصی  در این زمینه وجود ندارد اما از رانندگان می‌خواهیم نهایت توجه و ایمنی را رعایت کنند.