جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در محورهای مازندران

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در محورهای استان اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورا در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای استان اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 29 مهر تا ساعت 24 روز شنبه دوم آبان ماه امسال در تمامی بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع  است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز شنبه دوم تا ساعت دو بامداد روز یک‌شنبه سوم آبان ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت  17:30 روز شنبه دوم تا ساعت دو بامداد روز یک‌شنبه سوم آبان ماه امسال از پانزده کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران به اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، اظهار کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه 29، پنج‌شنبه 30 و جمعه یک و شنبه دوم آیان ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز شنبه دوم آبان ماه امسال از رودهن به آب اسک آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:30 تا ساعت 24 همان روز از آب اسک به رودهن یک‌طرفه است.

وی یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24  روزهای چهارشنبه 29 مهر و شنبه دوم آبان ماه امسال از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روز شنبه دوم آبان ماه امسال از محور فیروزکوه ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران ، خاطرنشان کرد: توصیه به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.