جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز و کندوان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز و کندوان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: محدویت‎های ترافیکی در محور هزار و کندوان در اعمال تعطیلات عید قربان اعمال می‎شود

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز و کندوان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی پلیس مازندران، جعفر محمدنژاد اظهار کرد: در راستای روان‌سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور خودروها در ایام تعطیلات عید سعید قربان، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز و کندوان اعمال می‎شود.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز دوشنبه (22شهریورماه) تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه (23 شهریورماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز دوشنبه تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا ساعت 24 روز دوشنبه (22 شهریور ماه) از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، با اشاره به نفوذ سامانه بارشی از غرب کشور به استان از ظهر امروز شنبه(20 شهریورماه)، از احتمال وقوع بارندگی شدید و رگبار در سطح استان و آبگرفتگی معابر عمومی و محورهای مواصلاتی برابر پیش‌بینی سازمان هواشناسی خبر داد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محورهای مواصلاتی استان، به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود، خانواده و دیگران را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.