سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: با توجه به روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به روزهای پایانی هفته جاری، محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 14 تا ساعت 6 روز شنبه 17 مهر ماه امسال از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است که البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری بلامانع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران به ممنوع بودن تردد انواع تریلی همچنان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روهای چهارشنبه 14، پنج‌شنبه 15 و جمعه 16 مهرماه امسال از این محور ممنوع است.

این مسؤول ادامه داد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روهای چهارشنبه 14 و جمعه 16 مهر ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد یادآور شد: اعمال محدودیت ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و تردد تریلی در محور فیروزکوه در صورت وجود ترافیک تمدید می‌شود.

وی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 16 مهرماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه 16 مهرماه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران در بخش دیگری از سخنان خود درباره وضعیت محورهای مازندران، تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان بوده و تردد در تمامی محورها جریان دارد.

این مسؤول بیان کرد: از نظر جوی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.