سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی جهت سهولت تردد در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت روزهای چهارشنبه 18، پنج‌شنبه ‍19، جمعه 20 و شنبه 21 آذرماه امسال در تمامی بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز شنبه 21 آذرماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

فرمانده پلیس راه مازندران به اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، اظهار کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه 18، پنج‌شنبه 19 ،جمعه 20 و شنبه 21 آذرماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد با اعلام اینکه تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 13:30 تا 24 روز شنبه 21 آذرماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع است، افزود: همچنین با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه 21 آذرماه سال جاری از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء)، به صورت یک‌طرفه است.

وی تصریح کرد: همچنین تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه 18، پنج‌شنبه 19، جمعه 20 و شنبه 21 آذرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شد.

فرمانده پلیس راه مازندران درباره وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان و سطح جاده‌ها خشک است و مشکل خاصی وجود ندارد.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای استان با توجه به لغزنده بودن، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.