جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان خبر داد.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 13 تا ساعت 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال در تمامی بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران به اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، اظهار کرد: تردد انواع کامیون از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه 13، پنج‌شنبه 14 و جمعه 15 آبان‌ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد تصریح کرد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه ، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.