سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران


رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 14 مرداد ماه جاری تا ساعت 24 روز جمعه 16 مرداد ماه جاری در تمامی بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع بوده، همچنین تردد موتورسیکلت انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های امداد بلامانع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 16 مرداد تا ساعت یک بامداد روز شنبه 17 مرداد ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه 16 مرداد تا ساعت یک بامداد روز شنبه 17 مرداد ماه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه 14، پنج‌شنبه 15 و جمعه 16 مرداد ماه جاری از محور هراز ممنوع اعلام شده‌ است.

محمدنژاد اظهار کرد: تردد تمامی تریلی‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه 14 و جمعه 16 مرداد ماه جاری از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران با توجه به لغزنده بودن، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند و با همکاری پلیس‌راه ، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.