جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران


رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایان هفته در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه اعمال می‌شود، اظهار کرد: تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه 20 و جمعه 22 خردادماه از تهران به قائم‎شهر و بالعکس ممنوع است، همچنین تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها تا اطلاع ثانوی از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران با توجه به لغزنده بودن، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

این مسئول در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.