سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با تبریک به مناسبت عید سعید قربان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در تمامی محورهای مازندران عادی و روان است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تعطیلی فردا تدابیر ویژه ترافیکی در محورهای استان در نظر گرفته شده است، افزود: بر این اساس تردد کامیون‌ها از ساعت 6 بامداد تا ساعت 24 روزهای شنبه و یک‌شنبه در محور هراز ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: همچنین در آب اسک به سمت تهران در محور هراز از ساعت 15 روز یک‌شنبه لغایت یک بامداد دوشنبه تردد خودروها یک‌طرفه است.

محمدنژاد یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها در محور قائمشهر، فیروزکوه به تهران و بالعکس از ساعت 6 بامداد لغایت 24 روز یک‌شنبه ممنوع است.

وی تصریح کرد: محور کندوان از ساعت 15 روز یک‌شنبه لغایت سه بامداد روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک‌طرفه است.

فرمانده پلیس راه مازندران با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، بیان‌ کرد: توصیه ما به تمام مسافرانی که وارد مازندران می‌شوند این است که با رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین توصیه ما به مسافرانی که از روزهای قبل وارد مازندران شدند این است که بار برگشت سفر را مدیریت کنند تا گرفتار صف‌های طویل و طولانی ترافیک نشوند به‌دلیل اینکه جاده‌های ما گنجایش حجم زیاد خودرو در یک لحظه را ندارد.

محمدنژاد ادامه داد: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

{jcomments off}