جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ ترافیکی عادی و روان در محورهای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ ترافیکی عادی و روان در محورهای استان

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هر هفته به‌ویژه ایام تعطیلات و به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای استان اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ ترافیکی عادی و روان در محورهای استان

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای « هراز، کندوان و سوادکوه به‌صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هر هفته به‌ویژه ایام تعطیلات و به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران بیان کرد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 9 تا ساعت 24 روز جمعه 11 تیر ماه امسال از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است، البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

این مسؤول ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه 11 تیر ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از19 تا 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد به ممنوع بودن تردد انواع تریلی از محور هراز اشاره کرد و یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه 9، پنج‌شنبه 10 و جمعه 11 تیر ماه امسال از این محور ممنوع است.

وی یادآور شد: همچنین تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه 11 تیر ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران اظهار کرد: در حال حاضر در محور هراز محدودیت تردد کامیون و کامیونت اعمال شده است و در محورهای کندوان و فیروزکوه محدودیتی نداریم.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.