جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است


رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه در حال حاضر هر دو لاین آزادراه تهران ـ شمال مسدود است، گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: تردد تمامی موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 31 تا ساعت 24 روز جمعه دوم مرداد سال جاری در تمامی بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه دوم تا ساعت یک بامداد روز شنبه سوم مرداد سال جاری از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و از ساعت 17 روز جمعه دوم تا ساعت یک بامداد روز شنبه سوم مردادماه امسال از پانزده کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز تا اطلاع ثانوی ممنوع است، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روزهای چهارشنبه 31 تیر و پنج‌شنبه یک و جمعه دوم مرداد سال جاری ممنوع اعلام شده‌ است.

محمدنژاد یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه 31 تیر و جمعه دوم مردادماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال آزادراه تهران ـ شمال مسدود است و وسایل نقلیه سواری می‌توانند از جاده قدیم تردد کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.