سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: به‌ منظور جلوگیری از بروز ترافیک، محدودیت‌های ترافیکی به‌ ویژه در ایام تعطیلات و روزهای پایانی هر هفته در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمام محورهای مازندران جریان دارد.

وی با اشاره به ترافیک عادی و روان در محورهای هراز و فیروزکوه افزود: همچنین در محدوده پل زنگوله و هزارچم شاهد ترافیک نیمه سنگین بودیم، اما به حالت روان بازگشت.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه به‌ منظور جلوگیری از بروز ترافیک محدودیت‌های ترافیکی به‌ ویژه در ایام تعطیلات و روزهای پایانی هر هفته در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه اعمال می‌شود، اضافه کرد: تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت صبح تا 24 روز جمعه هفته جاری از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلی از محور هراز همچنان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 روز جمعه از این محور ممنوع است.

محمدنژاد به ممنوع بودن تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان اشاره کرد و یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 6 شهریورماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه 6 شهریورماه از مرزن‌آباد به‌ سمت کرج به‌ صورت یکطرفه است.

وی ادامه داد: همچنین شاهد بارش‌های پراکنده‌ در برخی از محورهای مازندران بودیم.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران خاطرنشان کرد: به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می‌کنیم که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه سلامتی خود و خانواده‌شان را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 011 به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.