جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اعمال محدودیتهای ترافیکی در جاده های ارتباطی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیتهای ترافیکی در جاده های ارتباطی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران در اطلاعیه ای به واحد مرکزی خبر اعلام کرد : با اشاره به اینکه در پی بارندگی ها و بارش برف در ارتفاعات جاده های ارتباطی اکنون لغزنده اند از ممنوعیت تردد تریلی، کامیون و کامیونت از محور کرج به مرزن آباد خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: در اعمال محدودیتها تردد کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا ممنوع است در محور سواد کوه نیز این ممنوعیت را ساعت 6 تا 24 جمعه اعلام کرد.
او همچنین گفت: در جاده کندوان نیز از ساعت 14 تا 24 جمعه تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راه مازندران به تداوم بارش خفیف برف و باران در ارتفاعات و جاده های کوهستانی اشاره و تصریح کرد رانندگان با توجه به وضعیت جوی با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی هنگام تردد در محورهای ارتباطی تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند
سرهنگ محمد نژاد شماره تلفن 2182934 با یش شماره 011 مرکز کنترل راههای مازندران را آماده پاسخگویی به هموطنان درباره آخرین وضعیت راههای استان اعلام کرد. 

{jcomments off}