سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اعلام محدودیت های ترافیکی آخرهفته درجاده های هراز،کندوان وفیروزکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیت های ترافیکی آخرهفته درجاده های هراز،کندوان وفیروزکوه

پلیس راهنمائی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محدودیت های ترافیکی جاده های هراز ، کندوان و سوادکوه استان مازندران را از ظهر امروز چهارشنبه تا بامداد روز شنبه آینده ،اعلام کرد.

اعلام محدودیت های ترافیکی آخرهفته درجاده های هراز،کندوان وفیروزکوه

پایگاه اطلاع رسانی پلیس راهور ناجا روز چهارشنبه اعلام کرد تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز سی ام تیر تا ساعت یک بامداد شنبه دوم مرداد هفته آینده در محورهای کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.
تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک بلامانع خواهد بود.
بر اساس این گزارش تردد وسایل نقلیه سنگین تریلی ، کامیون و کامیونت کماکان در جاده کندوان ممنوع است.
همچنین با اعلام پلیس راه در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 14جمعه این هفته تا ساعت 2 بامداد شنبه هفته آینده از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 30/17 روز جمعه تا 2بامداد روز شنبه دوم مرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج جاده یک طرفه است.
محور هراز
بر اساس این گزارش تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا 24 روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.
محور سوادکوه
تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در روزهای چهارشنبه ( پنج شنبه مجاز است) جمعه و شنبه آینده از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.
پلیس اعلام کرد که در صورت بروز ترافیک سنگین به منظور روانی ترافیک پاسگاه های پلیس راه های مسیر با هماهنگی پلیس راه راهور ناجا از تردد کلیه کامیون ها به جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی جلوگیری به عمل خواهند آورد.
استان مازندران بیش از 10 هزار کیلومتر راه اصلی دارد.
کندوان ، هراز و فیروزه کوه سه محور اصلی مازندران است که این استان را به پایتخت و مناطق غربی وشرقی کشور وصل می کند.
این سه محور شلوغ ترین جاده های مازندران در روزهای منتهی به تعطیلات آخر هفته است.
پارسال افزون بر 400 میلیون تردد در محورهای اصلی و فرعی مازندران ثبت شد که جاده هراز و کندوان پرترافیک ترین محورهای برون شهری بودند.