رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اعلام محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته

اعلام محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران ؛ سرهنگ قدمی افزود : همچنین تردد كاميون و كاميونت به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني روز شنبه (3 آذر) از ساعت 6 تا 24 روز یکشنبه ( 4 آذر) و از ساعت 6 تا 12 روز  دوشنبه ( 5 آذر) محور هراز ممنوع می باشد.

وی افزود : در محور کندوان تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه (2 آذر ) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا 24 جمعه (2 آذر ) از مرزن آباد به سمت كرج بصورت يكطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت : همچنین تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 13 تا 24 روز یکشنبه ( 4 آذر) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 تا 24 روز یکشنبه ( 4 آذر ) از مرزن آباد به سمت كرج بصورت يكطرفه می شود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه مورخ (2 آذر)  از رودهن به سمت آمل ممنوع است , گفت : از ساعت 16 تا 24 روز جمعه مورخ ( 2 آذر)  از آب اسك به سمت رودهن (محدوده مشاء) يكطرفه خواهد شد.

وی افزود : آمد و شد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه (4 آذر)  از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت  16 تا 24  همان روز  از آب اسك به سمت رودهن (محدوده مشاء) يكطرفه می شود .

سرهنگ قدمی ادامه داد : تردد انواع تريلر ، كاميون و كاميونت از محور كرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگان خواست هنگام تردد در راههای کوهستانی با توجه به شرایط جوی و احتمال بارش باران و برف ضمن رعایت نکات ایمنی , زنجیر چرخ همراه داشته باشند.