حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

اعلام قيمت كالاهای اساسی شب عيد در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام قيمت كالاهای اساسی شب عيد در مازندران

مدير تنظيم بازار محصولات و نهاده‌های كشاورزی سازمان جهاد كشاورزی مازندران قيمت برخی از كالاهای اساسی شب عيد در استان را اعلام كرد.

اعلام قيمت كالاهای اساسی شب عيد در مازندران

حسین نگهدار امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، پایش، عرضه، تأمین و توزیع کالاهای اساسی برای ایجاد ثبات در بازار و جلوگیری از نوسانات قیمتی متناسب با ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و نیاز استان است و تنظیم بازار باید در جهت برقراری تعادل در بازار محصولات کشاورزی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان کالا باشد.

وی با بیان اینکه شکر، گوشت سفید و قرمز، سیب و پرتقال برای شب عید ذخیره‌سازی شد، افزود: هماهنگی‌های لازم برای تأمین شکر سفید استان از طریق شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو با کارخانه قند شیروان و تأمین گوشت سفید و قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام با همکاری مباشرین توزیع در شهرستان‌ها و ذخیره‌سازی سیب و پرتقال برای توزیع در ایام پایانی سال در سطح استان از طریق سازمان تعاونی روستایی انجام شد.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: عرضه مستقیم گوشت مرغ هر کیلوگرم 5 هزار و 500 تومان و فروش هر کیلوگرم 5 هزار و 750 تومان، گوشت قرمز هر کیلوگرم 22 هزار تومان و فروش 23 هزار و 500 تومان، شکر سفید 2 هزار و 520 تومان و فروش 2 هزار و 850 تومان است.

نگهدار گفت: قیمت فروش سیب و پرتقال از نیمه دوم اسفندماه همزمان با زمان توزیع اعلام می‌شود.