جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

اعلام انزجار از رژیم سفاک آل‌سعود در 220 امام‌زاده مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام انزجار از رژیم سفاک آل‌سعود در 220 امام‌زاده مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مراسم قرائت دعای عرفه و برائت از مشرکین با هدف اعلام انزجار از رژیم منحوس آل‌سعود در 220 بقعه متبرکه استان برگزار می‌شود.

اعلام انزجار از رژیم سفاک آل‌سعود در 220 امام‌زاده مازندران

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به نزدیکی سالگرد فاجعه منا، اظهار کرد: فاجعه منا بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی آل‌سعود را به اثبات رساند و داغ بزرگی بر دل ملت‌های مسلمان جهان قرار داد.

وی با بیان اینکه فاجعه منا تنها ظلم رژیم منحوس آل‌سعود در حق بشریت نیست، بلکه این رژیم در بسیاری از خیانت‌ها و آدم‌کشی‌ها نقش دارد، افزود: حمله به کشورهای مسلمان، کشتار کودکان و زنان یمن، تقویت گروه‌های تروریستی، پرورش و آموزش گروه تکفیری داعشی و... از نمونه‌های بارز خیانت آل‌سعود در حق‌بشریت است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه عربستان نمک‌پرورده رژیم منحوس اسرائیل و استکبار جهانی است، ادامه داد: امروز رژیم منحوس آل‌سعود دست در دست آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب گذاشته است و در تمام فتنه‌ها و جنگ‌های منطقه نقش ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه آل‌سعود در فاجعه منا داغ بزرگی بر پیکره جهان اسلام گذاشت، تصریح کرد: مدعیان حقوق‌بشر و هم‌پیمانان رژیم منحوس آل‌سعود در فاجعه منا چشمان خود را بر حقیقت بستند و کم‌ترین خرده‌ای به این رژیم جنایتکار نگرفتند.

علیزاده با اشاره به مواضع صریح و روشن مقام معظم رهبری در خصوص فاجعه منا، بیان کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فاجعه منا عمق بزرگ این فاجعه را می‌رساند و همه ما وظیفه داریم با توجه به فرمایشات رهبری انزجار خود را نسبت به این واقعه تلخ اعلام کنیم.

وی از برگزاری مراسم قرائت دعای عرفه و برائت از مشرکین در 220 امام‌زاده و بقعه متبرکه استان خبر داد و ادامه داد: این مراسم با حضور حداکثری مردم، خانواده شهدای فاجعه منا، بسیجیان، ائمه جمعه و مسؤولان برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه مراسم برائت از مشرکین یک‌شنبه 21 شهریورماه جاری در جوار امام‌زادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود، گفت: قرائت دعای عرفه، سردادن شعارهای ضد استکباری و محکوم کردن رژیم منحوس آل‌سعود در فاجعه منا از مهم‌ترین برنامه‌های مراسم برائت از مشرکین است.