جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

اعلام آمادگی 29 کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی 29 کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب مازندران

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اعلام آمادگی 29 کشور برای حضور و شرکت در نمایشگاه کتاب در این استان خبرداد.

اعلام آمادگی 29 کشور برای حضور در نمایشگاه کتاب مازندران

احد جاودانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، هلند ، استرالیا ، انگلستان ، عراق ، سوریه و لبنان را از جمله کشورهایی نام برد که برای شرکت در نمایشگاه کتاب مازندران اعلام آمادگی کردند .
به گفته وی نمایشگاه کتاب مازندران از 16 تا 21 بهمن امسال برگزار می شود و 760ناشرداخلی نیز برای حضور و شرکت در نمایشگاه ثبت نام کردند .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به حضور ناشران کتاب از آسیا ، آمریکا و اروپا ، گفت که حضور کشورهای صاحب نام و فعال در حوزه چاپ و نشر کتاب از ویژگی های این نمایشگاه است .
به گفته جاودانی تاکنون با ثبت نام 71 هزار عنوان کتاب ، این مجموعه ها در 320 غرفه نمایشگاه کتاب مازندران ارائه می شود و به فروش می رسد .
وی نمایشگاه کتاب امسال مازندران را چه از نظر تعداد ناشران ، تعداد کشورها و تعداد عناوین کتاب بیشتر از سال های قبل برشمرد .
**** تخفیف های بیشتر کتاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تخفیف 20 درصدی در نمایشگاه کتاب سال های گذشته ، گفت : تلاش بر این است تا با همکاری ناشران این تخفیف امسال بیشتر شود .
وی اظهار داشت : 30 تا 40 درصد تخفیف کتاب جز برنامه هایی است که در نمایشگاه کتاب امسال مازندران اجرا خواهد شد .
جاودانی گفت : رونمایی از کتاب های جدید التالیف مولفان مازندرانی ، امضای کتاب توسط نویسندگان و چهره های شاخص ملی ، قصه گویی برای کودکان و غرفه ارائه عملکرد نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط در حوزه کتاب از جمله برنامه های جنبی همسو با کتابخوانی است که در نمایشگاه کتاب مازندران انجام می شود .
نمایشگاه کتاب مازندران با همکاری استانداری ، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برنامه و بودجه ، فرمانداری و شهرداری ساری بهمن ماه در مجتمع نیاوران واقع در جاده ساری - قائمشهر برگزار می شود .