سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعلام آمادگی سپاه کربلای مازندران برای امدادرسانی در صورت بروز بحران - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی سپاه کربلای مازندران برای امدادرسانی در صورت بروز بحران

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران گفت: در صورت بروز بحران آماده امدادرسانی هستیم.

اعلام آمادگی سپاه کربلای مازندران برای امدادرسانی در صورت بروز بحران

جواد بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: بررسی اجمالی از وضعیت بارندگی در ساری نشان می‌دهد که این باران تاکنون خسارتی به بار نیاورد ولی بررسی از اوضاع شهر در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر اتفاق خاصی در شهر ساری ایجاد نشد ولی این آمادگی در سپاه کربلای مازندران برای برخورد با حوادث احتمالی ناشی از طوفان و باران وجود دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: بارش باران در استان مازندران و شهرستان ساری بسیار شدید است، میزان بارش باران لحظه به لحظه  افزایش می‎یابد و در صورت تداوم احتمال بروز خسارت وجود دارد.

این مسؤول اضافه کرد: سپاه کربلای مازندران آمادگی دارد تا در صورت بروز مشکل در عملیات امدادرسانی حضور فعال داشته و در کنار مردم قرار گیرد، این موضوع در حوادث طوفان برف غرب استان و نیز طوفان اخیر به خوبی اثبات شد.

بخشی با اعلام اینکه سپاه کربلای مازندران در روزهای طوفانی قائم‌شهر از ابتدای شروع بحران در کنار مردم قرار داشت، اضافه کرد: عملیات امدادرسانی به مردم تا دقایق آخر ادامه داشت و تا پاکسازی کامل معابر شهری سپاه با همه توان خویش به فعالیت امدادرسانی مشغول بود.

وی در پایان گفت: شدت باران در مرکز استان مازندران بسیار زیاد است و احتمال تداوم بارندگی وجود دارد.