جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

اعطای 98 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان مازندرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعطای 98 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان مازندرانی

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: طی 3 سال گذشته حدود 98 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی از سوی بسیج سازندگی مازندران به متقاضیان اعطا شد.

اعطای 98 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی به بسیجیان مازندرانی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسین بابایی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی مازندران در سازمان بسیج سازندگی مازندران، اظهار کرد: اردوهای جهادی در شناسایی، معرفی و آموزش راه‌کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در روستاها نقش قابل توجهی دارند.

وی با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی به فرهنگ جهادی، تلاش و کار جهادی نیازمندیم، افزود: باید از ظرفیت‌های درونی مازندران برای حل مشکلات اقتصادی استان استفاده شود و یکی از راه‌های شکوفایی این استعداد‌ها حضور گروه‌های جهادی در روستاهاست.

فرمانده سپاه کربلا مازندران از شرکت بیش از 9 هزار و 500 مازندرانی در اردوهای جهادی استان خبر داد و گفت: روحیه جهادی و انقلابی بین جوانان بسیجی مازندران مشهود است.

بابایی با اعلام اینکه بسیجیان جهادی مازندران در داخل و خارج از کشور در حال جهاد هستند، ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، شرایط جهاد اقتصادی در مازندران مهیاست.

وی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته حدود 98 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی از سوی بسیج سازندگی در اختیار متقاضیان قرار داده شد، گفت: این مقدار اعتبار برای افزایش اشتغال و توسعه مشاغل خانگی و خرد بین متقاضیان و افراد واجد شرایط اعطا شد.