جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

اعضای هیات رزمندگان، یادگاران دفاع مقدس و سند پر افتخار نظام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای هیات رزمندگان، یادگاران دفاع مقدس و سند پر افتخار نظام هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ روز شنبه در جلسه اعضای اجرایی ستاد هیات رزمندگان سپاه ساری، افزود: رشادت ها، ایثارگری ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل، ابهت و حیرت استکبار جهانی را برانگیخت.

وی از رزمندگان اسلام به عنوان حافظان و پاسداران دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی یاد کرد و ادامه داد: همان طوری که انقلاب اسلامی به صورت خودجوش به ثمر نشست و به پیروزی رسید، امروز باید فرهنگ و ارزش های انقلاب و نظام اسلامی توسط دلسوزان انقلاب حفظ شود.

امام جمعه ساری گفت: دشمنان انقلاب و نظام اسلامی درصدد تخریب و تضعیف ارزش های انقلاب و باورهای دینی مردم هستند و باید هوشیارتر از گذشته در برابر هجمه های شیطانی دشمنان ایستادگی کرد و نگذاشت دشمنان به اهداف شوم و شیطانی شان دست یابند.

وی بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام و نیز تقویت هیات های رزمندگان اسلام در استان مازندران تاکید کرد و افزود: برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم دینی، مذهبی، فرهنگی و ایام های خاص، باید با برنامه ریزی مدون مخاطبان بیشتری را بویژه از قشر جوان جذب کرد.

رییس ستاد هیات رزمندگان سپاه ساری نیز در این دیدار گفت: این ستاد از سال 89 کارهای فرهنگی، دینی و مذهبی خود را در سه بخش آغاز کرد.

سرهنگ ˈ عظیم وریجی ˈ افزود: برگزاری دعای کمیل، ندبه و عرفه، برپایی مراسم شب های قدر، اعتکاف و ایام فاطمیه، اقامه نماز ظهر عاشورا و برگزاری جشن ها در مناسبت های خاص از جمله فعالیت های ستاد هیات های رزمندگان اسلام در طول سال است.