سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعزام 660 محمودآبادی به حرم امام راحل - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 660 محمودآبادی به حرم امام راحل

فرماندار محمودآباد گفت: 660 نفر از محمودآباد به مراسم ارتحال امام و زیارت بارگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اعزام می‌شوند.

اعزام 660 محمودآبادی به حرم امام راحل

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، یحیی یوسف‌پور در جلسه ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی که با حضور فرمانده سپاه و سایر اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری محمودآباد برگزار شد، با اشاره به شخصیت و ویژگی‌های امام رضوان‌الله اظهار کرد: منش و رفتار امام به‎گونه‌ای منحصربه‌فرد، ممتاز و بی‌نظیر بود و پیروزی و تحقق انقلاب اسلامی بعد از جنگ‌های صلیبی، مهم‌ترین رویداد قرن معاصر به‌شمار می‎رود که در سایه هدایت‌های عالمانه ایشان تحقق یافت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) در جهان تأثیرگذار بوده و الگوی ملت‎های آزادیخواه به‌شمار می‎رود، افزود: محبوبیت و بینش صحیح سیاسی ایشان، دشمنان را به حیرت واداشته و تمام تحلیل‌های غرب را در تمامی حوزه‌ها تغییر داد.

نماینده عالی دولت در محمودآباد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی ایران بی‌نام خمینی در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، گفت: برگزاری هرچه باشکوه‌تر آئین بیست و هفتمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و مدیران ادارات باید مأموریت‌های ابلاغی را جدی گرفته و در تحقق آن تلاش بی‌شائبه‌ای از خود نشان دهند.

یوسف‌پور بیان کرد: در سال‌جاری، 660 نفر از محمودآباد به مراسم ستاد ارتحال امام و زیارت بارگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اعزام می‌شوند.

به گزارش فارس در پایان جلسه نیز مسؤولان کمیته‎های مختلف ستاد ارتحال امام مشخص شدند که به این شرح است:

علی‌اصغر مسلم‌پور شهردار محمودآباد و سیدمهدی موسوی‌نژاد شهردار سرخ‌رود مسؤول و دبیر کمیته پشتیبانی، سیدتقی کیا فرمانده سپاه محمودآباد دبیر ستاد، ناصر فتاحی بخشدار مرکزی و سیداحمد هاشمی بخشدار سرخ‌رود مسؤولان کمیته‌های فرعی ستاد در بخش‌ها، عباس توان رئیس شبکه بهداشت و درمان مسؤول کمیته سلامت، محمد محتاطی مدیر روابط عمومی فرمانداری مسؤول کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی.

همچنین در این حکم یوسف بابایی رئیس اداره مخابرات مسؤول کمیته ارتباطات، زمان‌الله شالیکار فرماندهی انتظامی مسؤول کمیته امنیت، امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسؤول کمیته فرهنگی، رحمت‌الله شعبانی مسؤول دفتر بازرسی فرمانداری رئیس کمیته نظارت و بازرسی و محمد رضایی رئیس آموزش و پرورش مسؤول کمیته نیروی انسانی ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در محمودآباد معرفی شدند.