رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

اعزام 4700 زائر مازندرانی از 20 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 4700 زائر مازندرانی از 20 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب

دبیر ستاد راهیان نور سپاه کربلای مازندران گفت: از نخستین روز اعزام کاروان‌های راهیان نور محلات از مازندران تاکنون 5 مرحله اعزام صورت گرفته که حدود 4 هزار و 700 زائر را شامل شده است.

اعزام 4700 زائر مازندرانی از 20 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب

محمد بلباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه تاکنون چهار سال متوالی اعزام راهیان نور صورت گرفته و افتتاحیه راهیان نور 94 نیز از اردیبهشت‌ماه در یادمان بازی‌دراز سرپل‌ذهاب محل شهادت سرلشکر خلبان شهید علی‌اکبر شیرودی آغاز شده است، اظهار کرد: در تیرماه اعزام راهیان نور به غرب در استان کردستان و کرمانشاه به تعداد 3 هزار و 500 زائر انجام شد.

وی با اشاره به مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور افزود: این مرحله از 15 مهرماه آغاز شد و کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به تعداد 14 هزار و 500 دانش‌آموز مازندرانی تا 30 بهمن‌ماه به یادمان‌های جنوب کشور اعزام شدند.

دبیر ستاد راهیان نور سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تاکنون حدود دو هزار زائر از کاروان‌های دانشجویی به جنوب اعزام شدند، تصریح کرد: اعزام کاروان‌های دانشجویی از هشت اسفندماه آغاز شده است و تا 25 اسفندماه ادامه داشته که اعزام حدود چهار هزار نفر از دانشجویان پیش‌بینی شده است.

بلباسی در پایان گفت: از نخستین روز اعزام کاروان‌های راهیان نور محلات از مازندران از تاریخ 20 اسفندماه تاکنون پنج مرحله اعزام صورت گرفته که حدود 4 هزار و 700 زائر را شامل شده است.