جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اعزام 30 کاراته‌کای مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعزام 30 کاراته‌کای مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی

اعزام 30 کاراته‌کای مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی


سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران گفت: 30 نفر از کاراته‌کاهای مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی کشورمان اعزام می‌شوند.

اعزام 30 کاراته‌کای مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی

علیرضا رضازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اشاره به اینکه حدود 30 نفر از کاراته‌کاران مازندران به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام می‌شوند، اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی بخش کاتای ایران اسلامی در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه کادر فنی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران می‌خواهند تیمی قدرتمند و توانمند را راهی مسابقات جهانی کنند، افزود: این مسابقات برای اعزام به مسابقات جهانی کاراته در بخش کاتا برگزار می‌شود که امسال به میزبانی کشور اندونزی پیگیری می‌شود.

رضازاده با اشاره به اینکه تیم کاراته دختران و پسران مازندران در بخش کاتا خود را برای مسابقات انتخابی 24 و 25 اردیبهشت ماه جاری در تهران برگزار می‌شود که نفرات برتر برای برگزاری اردوهای آماده‌سازی در تیم ملی گردهم می‌آیند، بیان کرد: تیم کاتای پسران آمل سال گذشته در این رویداد مهم ورزشی نایب قهرمان کشور شد.

وی آمل را از شهرهای شاخص مازندران در رشته کاراته دانست و گفت: این تیم امسال نیز با حضور کاراته‌کاهای قدرتمندی همانند ابوالفضل جهانبخش، امیررضا قویدل و امیرمحمد جهانبخش برای مدال طلا می‌جنگد.

سرپرست و مربی رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران با اشاره به اینکه این شهرستان هشت کاراته‌کای پسر و 6 کاراته‌کای دختر برای اعزام به مسابقات انتخابی تیم ملی است، گفت: در بخش دختران که برای نخستین‌بار در این مسابقات شرکت دارد افرادی همانند آرزو لونجی، ستاره خاکپور و محدثه نائیجی زیر نظر مربی مجرب اعظم ملایم آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

وی همچنین از حضور کاراته‌کاهای مازندرانی در اردوی رده‌های مختلف تیم ملی جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: ورزشکاران مازندرانی در رده‌های مختلف نوجوانان، جوانان، امیدها و بزرگسالان در تیم ملی با جلب رضایت و نظر کادر فنی به بزرگان کاراته کشورمان تبدیل می‌شوند.