جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

اعزام 200 جوان محمودآبادی به اردوهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 200 جوان محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد از اعزام 200 جوان محمودآبادی به اردوهای راهیان نور با هدف آشنایی نسل جوان با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ خبر داد.

اعزام 200 جوان محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

سرهنگ سیدتقی کیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد از اعزام بسیجیان این شهرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور در راستای اردوهای راهیان نور خبر داد.

وی گفت: 200 نفر از بسیجیان شهرستان در قالب پنج کاروان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد مهم‌ترین هدف از اعزام جوانان به اردوی راهیان نور را آشنایی نسل جوان با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ کشور و رشادت‌های رزمندگان اسلام عنوان کرد و افزود: جوانان ایران اسلامی از سرمایه‌های اصلی کشور به‌شمار می‌روند و باید این نسل با رشادت‌ها و تلاش‌های غیور مردان ایرانی در هشت سال مقاومت و ایثارگری آشنا شده تا در مسیر انقلاب بوده و قدردان شهدا و خانواده‌های شهدا باشند.

این مسؤول تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا جوانان و بهترین دسته گل خود را تقدیم نظام کردند  تا ما امروز در آرامش و آسایش در کشور  زندگی کنیم و امروز بر همگان تکلیف است تا ادامه‌دهنده راه آنها و دستاوردهای آنها باشیم.

کیا در پایان گفت: در اسفندماه سال گذشته و فروردین‌ماه امسال 850 نفر از جوانان بسیجی محمودآباد در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال حماسه و ایثار اعزام شدند و انتظار می‎رود سایر دستگاه‌های دولتی در تحقق این مأموریت فرهنگی که خواست مقام معظم رهبری است مشارکت و همکاری جدی‌تری داشته باشند.