جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اعزام 2 هزار دانشجوی مازندرانی به سرزمین نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 2 هزار دانشجوی مازندرانی به سرزمین نور

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران، حمیدرضا لزگی گفت: بیش از 2 هزار دانشجوی دانشگاه‌های مازندران در قالب کاروان‌هایی به صورت متمرکز از اول تا 25 اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

وی بیان داشت: این کاروان‌ها در ستاد اسکان بسیج دانشجویی که در خرمشهر برپا شده است، مستقر می‌شوند و بسیج دانشجویی استان پشتیبانی از این کاروان‌ها را برعهده دارد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران تصریح کرد: از آنجا که دانشجویان آینده‌سازان کشور هستند در واقع راهیان نور یکی از راه‌هایی است که دانشجویان را نسبت به مسائل اسلام آشناتر ساخته و به همین دلیل راهیان نور دانشجویی تاثیر بیشتری دارد.

لزگی تاکید کرد: راهیان نور یکی از تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی است که هر سال بسیاری از دانشجویان را به سوی مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس سوق می‌دهد.

وی تصریح کرد: حضور در مکان‌هایی که شهدا در آنجا زندگی کرده و به شهادت رسیده‌اند، سبب دگرگونی حالات روحی انسانی می‌شود و موفقیت جمهوری اسلامی ایران در جنگ هشت ساله اگر با تمام ابعادش برای جوانان و دانشجویان بازگو شود روحیه خودباوری را در آنان زنده خواهد کرد.