جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

اعزام 2 هزار بهشهری به مرقد امام راحل - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 2 هزار بهشهری به مرقد امام راحل

فرماندار بهشهر از اعزام 2 هزار بهشهری برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران خبر داد که در هفته آینده انجام می‎شود.

اعزام 2 هزار بهشهری به مرقد امام راحل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید خالق سجادی در جلسه ستاد ارتحال امام این شهرستان با اشاره به حوادث تاریخ‌ساز 14 و 15 خردادماه اظهار کرد: امام خمینی(ره) طلایه‌دار استقلال و شرف ایران است و همان‌طور که 14 خرداد برای کشور روز تلخ جدایی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است، واقعه 15 خرداد را روز شکرگزاری برای انتخاب شایسته رهبر فرزانه انقلاب و ولی امر مسلمانان جهان می‌دانیم.

نماینده عالی دولت در بهشهر با بیان اینکه منش و بزرگواری امام امت یکی از مهم‎ترین عوامل گرایش مردم جهان به ایشان است، بیان کرد: با نگاهی به تاریخ می‎بینیم که از استالین و لنین و ... خبری نیست، اما پس از گذشت 27 سال از رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مردم دیگر نقاط جهان برای گرامیداشت این بزرگ‌مرد تاریخ، به ایران سفر کرده و مردم کشور نیز ارادت خود را به امام و رهبری نشان می‌دهند.

فرماندار بهشهر با انتقاد از برخی مسؤولان و مدعوین بهشهری که به دلایل نامعلومی در جلسه ستاد ارتحال امام(ره) حاضر نشدند، گفت: امام خمینی(ره) هویت ایران است و اگر با نگاه اداری در این جلسات شرکت کنیم، به بنیانگذار انقلاب جفا کرده‌ایم، لذا باید تلاش کنیم تا این جلسات را باشکوه بیشتری برگزار و آبروی نظام و کشور باشیم.

وی در پایان از اعزام 2 هزار بهشهری به مرقد امام برای شرکت در سالگرد آن رهبر فرزانه خبر داد و گفت: از شهرهای خلیل‎شهر و رستم‌کلا هر کدام 250 و از بهشهر نیز 600 نفر سهمیه اعزام داریم، از بسیج ادارات نیز  200 نفر و از بخش‎های مرکزی و یانه‎سر به ترتیب 500 و  200 نفر به مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اعزام می‎شوند.