سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعزام 2 هزار بابلسری به مناطق عملیاتی جنوب - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 2 هزار بابلسری به مناطق عملیاتی جنوب

فرماندار بابلسر گفت: 2 هزار نفر در قالب راهیان نور از این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

اعزام 2 هزار بابلسری به مناطق عملیاتی جنوب

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سید علی اسد امشب در سومین جلسه هماهنگی و پشتیبانی راهیان نور شهرستان، با بیان اینکه اعزام کاروان‌های راهیان نور یک حرکت فرهنگی و معنوی با هدف حفظ دستاوردهای نظام و ارزش‌های دفاع مقدس است، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور نقش بسزایی در آشنایی جوانان با فرهنگ، تفکر بسیجی، مفاهیم ارزشمند ایثار، فداکاری و شجاعت دارد.

وی حضور جوانان را در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ارزشمند دانست و افزود: اعزام کاروان راهیان نور، با حضور قشر جوان و نوجوان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا با رشادت‌های رزمندگان در جریان هشت سال جنگ تحمیلی آشنا شوند و در واقع انتقال فرهنگ شهادت و ایثار است.

فرماندار بابلسر با اعلام اینکه 2 هزار نفر از شهرستان بابلسر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند، گفت: دشمنان سعی دارند که دوران هشت سال دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، پس اعزام به این مناطق می‌تواند نقش موثری در خنثی کردن نقشه‌های دشمنان داشته باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بابلسر نیز با بیان اینکه تمام کشورهایی که جنگ را تجربه کردند به‌دنبال اعزام نسل جوان به مناطق عملیاتی جنگ‌زده خود هستند، اظهار کرد: برخی به‌دنبال محو کردن فرهنگ ایثار و شهادت هستند، باید با هنر مدیریت خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

سیدموسی حسین‌نژاد با بیان اینکه در نظامی زندگی می‌کنیم که امنیت آن مدیون خون شهدا است، تصریح کرد: امسال یک‌هزار و 400 نفر در قالب 31 کاروان از شهرستان بابلسر به مناطق جنوب اعزام می‌شوند و با افراد خودجوشی که به این مناطق می‌روند، پیش‌بینی می‌کنیم تا 2 هزار نفر از این شهرستان به مناطق جنوب اعزام شوند.

وی در پایان با بیان اینکه اعزام به مناطق جنوب از 24 اسفند آغاز و تا 10 فروردین ماه ادامه دارد، گفت: 25 خادم افتخاری در منطقه خرمشهر مسئولیت پذیرایی از زائران را به عهده دارند.