جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اعزام 2 تیم جودوی مازندران به مسابقات جهانی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 2 تیم جودوی مازندران به مسابقات جهانی

مدیر برگزاری مسابقات جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران گفت: هفتم مهر مسابقات جهانی کاتا جودو در مالت برگزار می‌شود و دو تیم از هفت تیم اعزامی کشور به این مسابقات مربوط به مازندران است.

اعزام 2 تیم جودوی مازندران به مسابقات جهانی

محمود افضلی در حاشیه برگزاری مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: مسابقات در سطح خوبی قرار داد و نسبت به سال گذشته در شرایط بهتری برگزار شده است.

مدیر برگزاری مسابقات جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم سطح کیفی مسابقات با توجه به تعداد نفراتی که شرکت کردند را مناسب برشمرد، تصریح کرد: 14 تیم از 13 شهر در این دور از رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: نفرات برتر امروز وارد اردو در نظر گرفته‌ شده برای مسابقات کشوری می‌شوند که معیاری برای انتخاب در تیم‌های برتر لیگ کشور است.

افضلی با اشاره به اینکه منابع مالی مهم‌ترین مسئله‌ای است باعث می‌شود با توجه به استعدادهای موجود نتوانیم تیم برتری در عرصه کشور داشته باشیم، اظهار کرد: اسپانسری که مورد این موضع اعلام آمادگی کند در کشور نداریم.

وی افزود: جودو نخستین ورزش رزمی است که به المپیک راه پیدا کرده و در المپیک ثبت‌ شده است.

مدیر برگزاری مسابقات جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم با بیان اینکه کاتا جودو مازندران در کشور از جایگاه خوبی برخوردار است و امیدواریم به المپیک 2020 راه پیدا کند، عنوان کرد: هفتم مهر مسابقات جهانی کاتا جودو در مالت برگزار می‌شود و دو تیم از هفت تیم اعزامی کشور به این مسابقات مربوط به مازندران است.

وی در پایان گفت: به کسب مدال در رقابت‌های جهانی توسط کاتاکاران مازندرانی امیدوار هستیم.