سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعزام 180 دانش‌آموز میاندورودی به مناطق عملیاتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 180 دانش‌آموز میاندورودی به مناطق عملیاتی

حسین جناسمی امروز در گفت‎وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، با اشاره به ضرورت تلاش همه دستگاه‌ها خصوصا مجموعه‌های فرهنگ‌ساز در جهت تعمیق باورهای اسلامی و اعتقادی دفاع مقدس را شاه‌بیت این اعتقادات در انقلاب اسلامی توصیف کرد.

فرمانده سپاه ناحیه میاندورود یکی از محورهای فعالیت مخالفان و دشمنان انقلاب اسلامی مردم ایران را تلاش برای به فراموشی سپردن بزرگ‌ترین جنگ اعتقادی تاریخ کشور بلکه جهان دانست.

وی اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور را یکی از راه‌های اثرگذار در ترویج فرهنگ اسلامی و شهادت‌طلبی عنوان و بیان کرد: سپاه ناحیه میاندورود با همکاری دیگر دستگاه‌ها در این جهت اقدامات خوبی انجام داده است.

این مقام بسیجی یکی از موثرترین راهکارهای امروزی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان جامعه دانست و گفت: هدف اصلی آشنایی دانش‌آموزان با نحوه زندگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و انتقال فرهنگ جبهه و جنگ به نسل جدید همراه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حاکم در آن زمان به دانش‌آموزان است.

جناسمی با بیان اینکه راهیان نور را یک ابزار مهم تربیتی می‌دانیم که روی دانش‌آموزان تاثیر بسیاری دارد، بیان کرد: با توجه به وضعیت فرهنگی خاص در جامعه که از آن به عنوان جنگ نرم یاد می‌شود، راهیان نور از ابزارهای مقابله با این هجمه‌های فرهنگی دشمن به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه ناحیه میاندورود از اعزام 180 نفر از دانش‌آموزان مقطع دبیرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور خبر داد و افزود: این دانش‌آموزان از مقابل آموزش و پرورش اعزام می‌شوند و از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه دیدن خواهند کرد.

وی تصریح کرد: برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی چهار دستگاه اتوبوس استفاده شده است.

{jcomments off}