سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعزام 1790 آملی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 1790 آملی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی

فرمانده سپاه ناحیه آمل از اعزام یک‌هزار و 790 آملی در قالب کاروان خودرویی و سواره به مرقد مطهر امام راحل خبر داد.

اعزام 1790 آملی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حکمت داجلیری در جمع خبرنگاران با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، با اشاره به اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب نجات اقتصاد را در پی دارد، اظهار کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب نسخه‌ای شفابخش برای اقتصاد بیماری و اقتصاد حاکم است که با اقتصاد مقاومتی مشکلات حل می‌شود.

وی با اعلام اینکه اقتصاد مقاومتی با بهره‌وری بهینه از تولیدات داخلی و استفاده از ظرفیت داخل به دنبال رونق است، افزود: با اقتصاد مقاومتی می‌توان با توجه به تهدیدات گوناگون دشمنان روی پای خود ایستاد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با اشاره به مشارکت مردم در اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از واردات بی‌رویه، گفت: باید با سیاست‌گذاری‌های درست وارد میدان شد هر چند برخی سیاست‌گذاری‌ها همانند واردات برنج نادرست است.

این مسؤول با اعلام تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در این شهرستان، بیان کرد: آمل 48 درصد صنعت استان را به خود اختصاص داده است و باید برنامه جامعی در امر اقتصادی داشته باشد.

داجلیری با اشاره به در دستور کار بودن 250 برنامه با محوریت اقتصاد مقاومتی در این شهرستان، خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی سپاه گفتمان‌سازی در امر اقتصاد مقاومتی است هر چند باید تولیدات داخل بیشتر از گذشته مورد توجه مردم قرار گیرد.

وی با اعلام برنامه‌های سالگرد ارتحال امام امت در این شهرستان، ادامه داد: برای امسال نیز جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب برنامه‌های زیادی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با اشاره به اعزام یک‌هزار و 790 آملی در قالب کاروان خودرویی و سواره به مرقد مطهر امام راحل، گفت: کاروان پیاده این شهرستان نیز با حضور 100 عاشق خمینی به مرقد امام (ره) اعزام می‌شود.