جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد از اعزام 150 دانش‌آموز دختر مدارس محمودآباد به اردوهای راهیان نور با هدف آشنایی نسل جوان با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ خبر داد.

اعزام 150 دانش‌آموز محمودآبادی به اردوهای راهیان نور

سید تقی‌ کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد، از اعزام دانش‌آموزان دختر بسیجی به مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: تعداد 150 دانش‎آموز مدارس محمودآباد در قالب چهار کاروان و با 24 نفر همراه به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‎شوند.

وی مهم‌ترین هدف از اعزام جوانان به اردوهای راهیان نور را آشنایی نسل جوان امروز با مناطق عملیاتی و فضای جبهه و جنگ و رشادت‌های رزمندگان اسلام عنوان کرد و افزود: جوانان ایران اسلامی از سرمایه‎های اصلی کشور به‌شمار می‎روند و باید این نسل با رشادت‎ها و تلاش‎های غیورمردان رزمنده در هشت سال مقاومت و ایثارگری آشنا شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد بیان کرد: دختران امروز که مادران آینده جامعه ما هستند باید فرهنگ جبهه و ایثارگری را بیشتر لمس کرده تا به نسل‌های آینده آن را انتقال دهند.

این مسؤول تصریح کرد: وقتی خانواده‎های معظم شهدا بهترین جوانان خود را برای آرامش و آسایش ما تقدیم نظام کردند بر همه ما تکلیف است تا ادامه‌دهنده راه آنها و دستاوردهای شهدا باشیم.

کیا خاطرنشان کرد: از آغاز اعزام اردوهای راهیان نور در ابتدای سال 95 تاکنون حدود یک‎هزار و 200 نفر از جوانان و بسیجیان محمودآباد در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال حماسه و ایثار در غرب و جنوب کشور اعزام شدند و این گروه از کاروان راهیان نور صبح جمعه به سمت غرب کشور عزیمت می‎کنند.

وی در پایان گفت: انتظار می‎رود سایر ادارات و دستگاه‎های دولتی سپاه شهرستان را در این مسأله کمک کرده و مشارکت جدی‌تری داشته باشند تا این مأموریت فرهنگی و خواسته مقام معظم رهبری تحقق یابد.