سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

اعزام 1318 آملی به اردوی راهیان نور در تعطیلات نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 1318 آملی به اردوی راهیان نور در تعطیلات نوروزی

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل از اعزام یک هزار و 318 آملی در قالب اردوی راهیان نور در تعطیلات نوروزی به مناطق عملیاتی کشور خبر داد.

اعزام 1318 آملی به اردوی راهیان نور در تعطیلات نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، رمضان رنجبر عصر امروز در بازدید نوروزی مسئولان، گفت: برگزاری اردوی راهیان نور در طول سال از رسالت‌های مهم سپاه است که سال گذشته توانستیم در بخش‌های مختلف به مناطق عملیاتی غرب و جنوب اعزام داشته باشیم.

وی افزود: اردوی راهیان نور یکی از مهم‌ترین اردوهای مذهبی، دینی و سیاحتی است که طی آن اقشار مختلف مردم و به‌ویژه قشر جوان و نوجوان با چگونگی دفاع شهدا از مرز و بوم کشور آشنا شده و با اهداف و آرمان‌های آنها تجدید عهد و میثاق کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه در بخش دانش‌آموزی هم با همکاری اداره آموزش و پرورش اعزام‌های زیادی در بخش دختران و پسران به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور انجام شد، تصریح کرد: برای تعطیلات عید و اعزام نوروزی به راهیان نور سه مرحله عزیمت به سرزمین‌های جنگی در دستور کار قرار گرفت که در این بین اعزام‌ها در روزهای 22 و 28 اسفند سال گذشته و پنجم فروردین سال جاری انجام شد.

این مسئول با اشاره به عزیمت زائران سرزمین عشق و حماسه به مناطق مختلف عملیاتی، متذکر شد: تعداد یک‌هزار و 318 زائر برای نوروز 95 سهمیه ابلاغی به شهرستان آمل بوده‌است که اعزام‌ها با 26 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی انجام شد.

رنجبر تأکید کرد: امروزه آرامش، امنیت، اقتدار، صلابت و قدرت ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم که با دست خالی و تکیه بر خداوند توانستند حماسه بیافرینند و استکبار جهانی و حمایت آنها از رژیم بعثی را به نابودی بکشانند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: حال و هوای معنوی مناطق عملیاتی که در قالب اردوی زیارتی و سیاحتی راهیان نور ایجاد می‌شود می‌تواند در روح و جان زائران به‌ویژه دانش‎‌آموزان، نسل جوان و نوجوان جامعه بسیار مفید باشد.