جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اعزام 1300نکایی به مرقد مطهر امام راحل - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 1300نکایی به مرقد مطهر امام راحل

مرتضی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نکا اظهار داشت: برگزاری شایسته مراسم ارتحال امام راحل، انتقال تفکر و اندیشه‌های آن بزرگوار به‌ عنوان شخصیت برجسته در دنیای امروز از مسائلی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی اسلام ناب محمدی را در کشور حاکم کرده است، بیان داشت: امام راحل با انقلاب اسلامی ایران و رهبری بر قلب‌های مسلمین، زمینه‌ساز سربلندی، عزت و رشد مردم ایران در جهان شد.

رمضانی با اشاره به زندگی سراسر عبرت و پند امام راحل یادآور شد: علاوه بر اعزام کاروان به مرقد امام راحل در سالروز رحلت ایشان، باید برنامه‌ریزی دقیق برای نهادینه کردن و تببین سیره و روش، زندگی و مبارزات امام راحل در دستور کار همه مسئولان و متولیان فرهنگی کشور باشد.

فرمانده سپاه ناحیه نکا با بیان اینکه افکار حضرت امام خمینی(ره) در بین ما زنده است و راهی که ایشان همیشه پیش روی ما قرار دارد، ادامه داد: نهادینه کردن این افکار در بین جوانان و مقابله با هجمه‌های مختلف دشمنان از جمله برنامه‌های محوری و فرهنگی در اعزام کاروان به مرقد امام و همچنین برنامه‌های ارتحال در شهرستان است.

وی با اعلام اینکه همزمان با ایام ارتحال امام راحل یک‌هزار و 300 نکایی به مرقد امام راحل اعزام می‌شوند، گفت: پس از پایان این مراسم، زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران از برنامه‌های اجرایی این کاروان اعزامی است.

رمضانی ادامه داد: توزیع بسته های فرهنگی و بروشورهای عکس و زندگی امام راحل و مبارزات این بزرگوار در سطح مساجد و پایگاه‌های بسیج از جمله برنامه‌های ما در سالروز رحلت امام راحل است.