جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اعزام 11 کشتی‌گیر مازندرانی به رقابت‌های جهانی و آسیایی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 11 کشتی‌گیر مازندرانی به رقابت‌های جهانی و آسیایی

سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: برای شرکت در مسابقات جهانی ازبکستان و همچنین بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی 11 کشتی‌گیر از مازندران به روی تشک می‌روند.

وی با اشاره به حضور به حضور 9 کشتی‌گیر در رشته آزاد و دو کشتی‌گیر در رشته فرنگی افزود: رقابت‌های جهانی روزهای هفدهم تا بیست دوم شهریورماه و مسابقات آسیایی اینچئون نیز اوایل مهرماه برگزار می‌شود.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران درباره ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های جهانی ازبکستان تصریح کرد: مسعود اسماعیل‌پور در وزن 61 کیلوگرم، سیداحمد محمدی در 65 کیلوگرم، رضا افضلی در 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در 86 کیلوگرم، رضا یزدانی در 97 کیلوگرم و کمیل قاسمی در وزن 125 کیلوگرم به عنوان 6 کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات هستند.

قادری گفت: همچنین مسعود اسماعیل‌پور در وزن 61 کیلوگرم، عزت‌الله اکبری در 74 کیلوگرم و رضا یزدانی در وزن 97 کیلوگرم به عنوان سه کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی هستند.

وی در پایان با اشاره به حضور دو کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی در رقابت‌های جهانی و آسیایی بیان داشت: قاسم رضایی در وزن 98 کیلوگرم و بشیرباباجان‌زاده در وزن 130 کیلوگرم به عنوان دو ملی‌پوش مازندرانی رشته فرنگی به ترتیب به بازی‌های جهانی ازبکستان و مسابقات آسیایی اینچئون اعزام می‌شوند.