سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اعزام 10 هزار دانش آموز پسر مازندرانی به اردوی زمستانی راهیان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 10 هزار دانش آموز پسر مازندرانی به اردوی زمستانی راهیان نور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از اعزام 10 هزار دانش آموز پسر و بسیجی استان به اردوی زمستانی راهیان نور اعزام خبر داد.

اعزام 10 هزار دانش آموز پسر مازندرانی به اردوی زمستانی راهیان نور

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران ، سیدعلی قاسمی گفت : اعزام به این اردو از اول بهمن آغاز می شود و تا اول اسفند ادامه می یابد .
وی افزود : دانش آموزان بسیجی پسر در 15 دوره چهار روزه و هر دوره با 14 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند .
قاسمی با اعلام این که نخستین گروه اعزامی به اردوی زمستانی راهیان نور از محصلان شهرستان های نکا ، میاندرود و بهشهر هستند ، گفت : در اردوی زمستانی راهیان نور 900 بسیجی کار خدماتی و اجرایی اردو را بر عهده دارند و تمهیدات مناسب تامینی ، تبلیغی ، معنوی ، بهداشتی، درمانی و غیره نیز اندیشیده شده است .
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت : با تمهیدات کمیته های مختلف اردویی راهیان نور ، شرایط اعزام در سال جاری از وضعیت شایسته ای برخوردار است و با هماهنگی های لازم، خودروهای حمل و نقل هم با استانداردهای مطمئن برای سفری آرام، راحت و بی دغدغه در خدمت دانش آموزان بسیجی اعزام شونده قرار می گیرند.
وی افزود : پس از پایان مرحله اول ، اعزام دانش آموزان دختر به اردوهای زمستانی آغاز می شود.
قاسمی گفت : در مرحله نخست شش هزار دانش آموز دختر از مازندران به اردوهای راهیان نور اعزام شدند و در این مرحله هم هشت هزار تن دیگر اعزام خواهند شد .