جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اعزام نفرات نخست ‌به مسابقات کشتی آزاد کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام نفرات نخست ‌به مسابقات کشتی آزاد کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان، میاندورود مسابقات کشتی قهرمان شهرستان و انتخابی استان در سالن پوریای ولی روستای اسلام‌آباد برگزار شد.

به گفته مسئولان برگزاری مسابقات، نفرات نخست این رقابت‏ها به مسابقات کشتی آزاد و نفرات دوم به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان اعزام می‌‏شوند.

در پایان این رقابت‌ها در وزن 50 کیلوگرم ابوالفضل اسدی اول و سجاد بنی‌اسد دوم، در وزن 55 کیلوگرم مهدی اسدی اول و ارشاد علیزاده دوم در 60 کیلوگرم امیر متحد اول و قاسم عبدی دوم همچنین در 66 کیلوگرم مهیار عرب خزائیلی اول و سهیل فلاح دوم شدند.

همچنین در وزن 74 کیلوگرم محمدتقی بابانژاد اول و محمد آروند دوم، در وزن 84 کیلوگرم رضا قاسمی و در وزن 96 کیلو محمدجواد طالبی همچنین در 120 کیلو نیز مجتبی دارابی به رتبه‌های برتر دست یافتند.

مسابقات فوق با هدف شناسایی نفرات آماده و برتر شهرستان و همچنین انتخاب اعضای تیم میاندورود برای شرکت در مسابقات قهرمانی استان برگزار شده است.

محمدحسین دباغی، محمدعلی یعقوب‌زاده، علیرضا اسدی، محمد آذرباد، افشین بابایی، محمد عباسی همچنین صالح اسدی به عنوان اعضای کمیته فنی و مربیان میاندورود در برگزاری این مسابقات حضور پررنگ داشتند.