سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعزام تیم کشتی آزاد کارگران مازندران به تورنمنت اسپانیا - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام تیم کشتی آزاد کارگران مازندران به تورنمنت اسپانیا

محمد معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: این تورنمنت به منظور آمادگی و شناخت بیشتر کشتی‌گیران با حریفان خارجی در اسپانیا برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این تورنمنت با حضور کشورهای مختلف در اسپانیا افزود: رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد اسپانیا طی روزهای سیزدهم تا هفدهم تیرماه در شهر مادرید برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی کارگران مازندران تصریح کرد: جواد داداشی و حامد فدایی در وزن 57 کیلوگرم، عباس دباغی در 61 کیلوگرم، رضا عبدالله‌پور در 65 کیلوگرم، سعید غلامی در 74 کیلوگرم، صابر امامقلی‌پور در 86 کیلوگرم، سعید توکل در 97 کیلوگرم و اکبر صفرپور در 125 کیلوگرم به عنوان کشتی‌گیران مازندرانی در این مسابقات حضور دارند.

معصومی با اشاره به حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به عنوان نماینده وزارت ورزش در این مسابقات ادامه داد: احمد سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به عنوان نماینده وزرات ورزش و جوانان به این تورنمنت اعزام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مصطفی میرعمادیان، مهران فرازمند و شعبان علی غفاری به عنوان مربیان، محمدعلی احمدی به عنوان داور، حسن حمیدی به عنوان سرپرست و سیدحسن سرپاشی نیز به عنوان مدیر پشتیبانی به همراه کشتی‌گیران به رقابت‌های بین‌المللی کشتی اسپانیا اعزام می‌شوند.

معصومی در پایان از اعزام کشتی‌گیران مازندرانی به دیگر مسابقات بین‌المللی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به امضای تفاهمنامه ورزش مازندران با کشورهای حوزه دریای خزر کشتی‌گیران مازندرانی در آینده برای شرکت در تورنمنت‌های مختلف به این کشورها اعزام می‌شوند.

به گزارش فارس، محمد معصومی در این مسابقات مدیر فنی و سرمربی تیم منتخب کشتی آزاد مازندران است.