جهش تولید | جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹

اعزام تیم وزنه‌برداری مازندران به رقابت‌های قهرمانی کشور‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام تیم وزنه‌برداری مازندران به رقابت‌های قهرمانی کشور‌

عباس رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: مسابقات وزنه‌برداری بزرگسالان کشور که به میزبانی تبریز برگزار می‌شود، تیم مازندران با قدرت در این پیکارها شرکت می‌کند.

وی با اشاره به رقابت وزنه‌برداران برتر کشور در این مسابقات تصریح کرد: تیم منتخب وزنه‌برداری بزرگسالان مازندران با 9 وزنه‌بردار و سه مربی به این مسابقات اعزام می‌شود.

رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران درباره ترکیب تیم منتخب مازندران گفت: سعید رفیع‌نژاد و حسین بیراوند در دسته 77 کیلوگرم، مرتضی بیگلری در دسته 85 کیلوگرم، محمدجواد راوش و حسام رزقی در دسته 94 کیلوگرم، محمدرضا براری، میلاد رستگار در دسته 105 کیلوگرم، محمد صالحی و رضا عاشوری‌زاده در دسته 105+ کیلوگرم به عنوان 9 وزنه‌بردار مازندرانی در این پیکارها هستند.

رحیمی با اشاره به برگزاری این مسابقات طی روزهای 20 تا 24 اسفند به میزبانی تبریز ابراز داشت: اصغر قربان‌نژاد به عنوان سرمربی، مهرداد کارگر به عنوان سرپرست و غلامرضا سلامت نیز به عنوان سرپرست هدایت تیم منتخب وزنه‌برداری بزرگسالان مازندران را برعهده دارند.

وی در پایان افزود: محمدصادق محمدی و پرویز حسین نتاج نیز به عنوان داوران درجه یک بین‌المللی از مازندران در این مسابقات حضور دارند.