جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اعدام شیخ نمر برای عربستان، ارزان تمام نمی‌شود/ کمک به بحرین و داعش، زیر سر عربستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

اعدام شیخ نمر برای عربستان، ارزان تمام نمی‌شود/ کمک به بحرین و داعش، زیر سر عربستان است

امام جمعه ساری و نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه عربستان در فاجعه منا، ننگ بر جای گذاشت، گفت: کمک به بحرین و داعش، زیر سر عربستان است و امروز می‌خواهد شیخ نمر را اعدام کند و این اعدام برای عربستان، ارزان تمام نمی‌شود.

اعدام شیخ نمر برای عربستان، ارزان تمام نمی‌شود/ کمک به بحرین و داعش، زیر سر عربستان است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مرکز استان با اشاره به اینکه نباید به آمریکا اجازه نفوذ در کشور دهیم، اظهار کرد: همان‌طور که با شیطان درون به‌صورت مادام‌العمر می‌جنگیم، باید با دشمن خارجی و شیطان بزرگ مبارزه کنیم و مطابق میل آنها عمل نکنیم، چون دشمن به‌دنبال تشیع لندنی است و این برادر اسلام آمریکایی است.

وی با بیان اینکه برجام به معنای این نیست که آمریکا اجازه نفوذ داشته باشد، افزود: ما گوش به فرمان رهبری هستیم که برجام را به 9 ماده تأیید کردند و ستادی هم تشکیل شد تا اجرای برجام از این 9 ماده خارج نشود و کسانی که دعوا دارند باید آتش‌بس کنند و دودستگی و تشتت از روی دوستی و یا دشمنی باید تمام شود، چون ما فصل‌الخطاب داریم که سخنان مقام معظم رهبری است.

امام جمعه ساری با اشاره به اینکه رهبری بر مذاکرات نظارت داشتند و مذاکرات و برجام را تایید کنند، گفت: رهبری همه عذرها را بستند و کسانی که دم از انقلاب می‌زنند نباید عذر دیگری داشته باشند و برنامه برجام بسته شد و ما باید مطیع رهبری باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه عربستان در فاجعه منا، ننگ بر جای گذاشت، خاطرنشان کرد: کمک به بحرین و داعش، زیر سر عربستان است و امروز می‌خواهد شیخ نمر را اعدام کند و این اعدام برای عربستان، ارزان تمام نمی‌شود.

وی با اشاره به نقش موثر ایران در جامعه بین‌الملل و دعوت از وزیر امور خارجه برای پیدا کردن راه نجات سوریه، ادامه داد: عربستان باید محاکمه شود و اگر اعدام نمر، پیش بیاید، عربستان محکوم است.

طبرسی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در محرم باید از کلاس درس آزاد سالار شهیدان به نحو مطلوب استفاده کنیم و نه‌تنها از امام حسین (ع) بلکه از یاران آن حضرت هم درس بگیریم.

وی با بیان اینکه نباید از مکتب ولایت دست بکشیم، افزود: به‌ویژه در این دوره که شیاطین، شیطان‌تر شده‌اند، باید مانند اصحاب امام حسین (ع) در صحنه باشیم و این سرمشق زندگی ما است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه عزاداری مردم در محرم را نمی‌توان در فرمول حساب کرد، گفت: این عزاداری‌ها از جان و دل مردم است که این جوشش و عشق به سالار شهیدان هر سال بیشتر می‌شود.

امام جمعه ساری با بیان اینکه مانور حسینی در تاسوعا و عاشورا زنده است، تصریح کرد: این شور و محبت وسیله نجات ما در دنیا و آخرت باشد، چرا که مردم خالصانه در این ایام به عزاداری می‌پردازند.

طبرسی با اشاره به اینکه در آستانه سالروز شهادت دانش‌آموز شهید محمدحسین فهمیده قرار داریم، ادامه داد: در رهبری سن و سال شرط نیست و عمل، ملاک قرار دارد.

وی با بیان اینکه از این رهبران در جبهه زیاد داشتیم که روی مین رفتند و می‌دانستند به شهادت می‌رسند، خاطرنشان کرد: بسیج دانش‌آموزی باید شهید فهمیده را الگوی خود قرار دهد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه دشمن هرگز کشور ما را فراموش نمی‌کند، اظهار کرد: کشور ما به برکت خون سیدالشهدا (ع)، مزاحم و موی دماغ آمریکا است و با پدافند غیرعامل، باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که جنبه دفاعی محکم در برابر دشمنان داشته باشیم.

امام جمعه ساری با بیان اینکه مبارزه با استکبار جهانی، نقطه ثقل انقلاب اسلامی است، گفت: فریاد مرگ بر آمریکای جوانان و نوجوانان ما در 13 آبان باید کوبنده‌ باشد.