جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اعدام آیت‌الله النمر واکنش عربستان به شکست‌های منطقه‌ای است - نمایش محتوای خبر

 

 

اعدام آیت‌الله النمر واکنش عربستان به شکست‌های منطقه‌ای است

امام جمعه زیراب سوادکوه اعدام آیت‌الله النمر را واکنش عصبی رژیم سفاک آل‌سعود در پاسخ به شکست‌های منطقه‌ای این رژیم منحوس عنوان کرد.

اعدام آیت‌الله النمر واکنش عربستان به شکست‌های منطقه‌ای است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه قرآن، استوارترین راه هدایت بشر است، گفت: نیاز بشر به قرآن مانند نیاز کارخانجات به دفترچه راهنما است و فقط سازنده انسان با توجه به ابعاد مختلف او می‌تواند کتاب راهنمایی سازنده‌ای را برای انسان بفرستد.

وی با اشاره به سیاست‌های عربستان سعودی در اعدام آیت‌الله النمر، افزود: شکست‌های مختلف عربستان سعودی در منطقه باعث واکنش‌های نامناسبی از عربستان سعودی شد، به گونه‌ای که این کشور جرأت رویارویی با ایران را ندارد.

امام جمعه زیراب سوادکوه به شکست‌های عربستان سعودی در سال‌های اخیر اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تیم جدید حکومت عربستان با تفکرات خود منطقه را دچار دردسرهای زیادی کرد.

رضایی به شکست عربستان سعودی در عدم ساقط کردن بشار اسد و شکست‌های این رژیم در عراق و یمن اشاره کرد و بیان داشت: عربستان سعودی اقدامات مختلفی در مقابل جبهه مقاومت با محوریت جمهوری اسلامی ایران انجام داد که کاملاً شکست خورده است.

خطیب جمعه زیراب با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری درباره انتقام خون شهید آیت‌الله النمر، گفت: اعدام آیت‌الله النمر واکنش عصبی رژیم سفاک آل‌سعود در پاسخ به شکست‌های منطقه‌ای این رژیم منحوس بوده است.