جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اعدام آیت‌الله النمر به ضرر رژیم آل‌سعود تمام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعدام آیت‌الله النمر به ضرر رژیم آل‌سعود تمام شد

امام جمعه شهرستان نور گفت: اعدام و به شهادت رساندن آیت‌الله النمر به ضرر رژیم منحوس آل‌سعود تمام شد.

اعدام آیت‌الله النمر به ضرر رژیم آل‌سعود تمام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه امروز در اجتماع بزرگ نمازگزاران، اظهار کرد: سعادت هر انسان مرهون تقوی الهی است و انجام فرامین و دستورات خداوند و دین‌داری سبب تقوی می‌شود.

وی تصریح کرد: متقین کسانی هستند که در صورت ارتکاب به اشتباه و گناه به سرعت به یاد خدا می‌افتد و فوری توبه می‌کند و خود را برای جبران اشتباه آماده می‌کند.

امام جمعه شهرستان نور در بخش دیگری از خطبه‌ها به انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و  بیان داشت: داشتن تقوی و حفظ امانت و صیانت از حقوق مردم و نامزدها ضروری است.

این مسئول به ایام و مناسبت‌های هفته اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور به دو محور تأکید داشتند، نخست جایگاه نماز جمعه که جایگاه تبیین دین و بصیرت و معنویت است و ائمه جمعه باید مردم را آگاه سازند.

امیری‌ارجمند افزود: اعدام و به شهادت رساندن آیت‌الله النمر از دیگر موضوعات مطرح شده بود که به رغم وساطت همه کشورها باز اتفاق افتاد و تنها گناه این فرد امر به معروف بود و در سخنرانی درخواست احترام به اعتقادات شیعی را داشت و این اتفاق به ضرر خود رژیم آل‌سعود تمام شد.

وی این جنایت را راهی برای سرپوش گذاشتن به اقدامات آل‌سعود در یمن و دیگر اتفاقات دانست و اظهار کرد: بیشتر مردم و دولت‌ها و حتی سازمان ملل هم این جنایت را محکوم کردند.

امام جمعه شهرستان نور ادامه داد: 37 سال اروپا و آمریکا ایران را تحریم و تهدید کردند و نتیجه نگرفتند و ایران مقتدرتر شد، اما آل‌سعود فکر کرد با این اقدام و قطع ارتباط ایران منزوی می‌شود.

وی به آمادگی نظامی ایران اشاره کرد و گفت: اگر کوچک‌ترین خطایی از دشمن صورت بگیرد ما آمادگی مقابله و سرکوب کامل دشمن را داریم اگر چه ما اهل جنگ نیستیم ولی مبارز هستیم و دفاع خواهیم کرد.

امیری‌ارجمند به حمله آل‌سعود به سفارت ایران در یمن اشاره کرد و بیان داشت: اگر چه اقدام تعدادی از سر احساسات در حمله به سفارت آل‌سعود را نمی‌پسندیم ولی حرکت آنان آگاهانه و عامدانه بود و این را محکوم می‌کنیم و انتظار داریم حرمین شریفین به دست شیعیان و همه کشورهای مسلمان اداره شود.

به گزارش فارس، مردم ولایت‌مدار شهرستان نور پس از نماز جمعه با راهپیمایی در سطح شهر و شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر آل‌سعود»، «مرگ بر اسرائیل» اقدام آل‌سعود در پی شهادت آیت‌الله النمر را محکوم کردند.