سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اعتبارات دولتی پاسخگوی نیازهای مازندران نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتبارات دولتی پاسخگوی نیازهای مازندران نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح در جمع جانبازان مرکز توانبخشی امام علی(ع) مرکز استان از جانبازان به عنوان سندهای پرافتخار عرصه ایثار و فداکاری یاد کرد.

وی تصریح کرد: مازندران در ایثار و پایداری همیشه پیشرو بوده است و جانبازان شعار ما می‌توانیم را به طور عملی محقق کرده‌اند.

استاندار مازندران تاکید کرد: برای برون‌رفت از مشکلات موجود باید تفکر جهادی و بسیجی را احیا کنیم.

وی به حماسه بزرگ مردم مازندران در 24 خرداد در پای صندوق‌های رای اشاره کرد و افزود: حضور 92 درصدی مردم ولایتمدار مازندران در پای صندوق‌های رای و خلق حماسه جدید با وجود همه مشکلات بیانگر عشق و ارادات مردم مازندران به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن است.

فلاح با اشاره به حماسه 9 دی سال 88 گفت: دشمنان در قالب یک جنگ نرم با لجاجت عناصر داخلی فکر می‌کردند می‌توانند برای مملکت و جمهوری اسلامی مشکلاتی به وجود بیاورند ولی مردم ما در 9 دی با پیروی از مقام معظم رهبری انقلاب جدید برپا کردند و تمام نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کردند.

استاندار مازندران در ادامه به وجود مشکلات بسیار زیاد در بخش‌های مختلف در مازندران اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود این همه امکانات و مواهب الهی چرا باید مازندران این همه مشکلات داشته باشد، من معتقدم اگر روحیه و اعتقاد جانبازان را داشته باشیم بر تمام مشکلات غلبه خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در مازندران خواستار مشارکت همه مردم مازندران در عرصه توسعه و پیشرفت شد و افزود: ضریب بودجه سال 93 استان مازندران نسبت به کل کشور افزایش یافته است ولی باید این حقیقت را بپذیریم که استان باید توسط مردم و کارآفرینان توسعه یابد و اعتبارات کم دولتی به هیچ وجه پاسخگویی نیازهای استان نیست.