جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

اعتبارات اختصاص داده شده در سفر استانی به مازندران بی نظیر بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتبارات اختصاص داده شده در سفر استانی به مازندران بی نظیر بوده است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران گفت : اعتبارات اختصاص داده شده در سفر استانی، به مازندران بی نظیر بوده است.

اعتبارات اختصاص داده شده در سفر استانی به مازندران بی نظیر بوده است

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی با اشاره به سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به مازندران، گفت: از جمله دستاوردهای بیست و سومین سفر استانی دولت اختصاص 991 میلیارد تومان برای 45 پروژه در استان مازندران است.
وی افزود : با اتمام و بهره برداری از این پروژه ها کمک بزرگی به توسعه مازندران خواهد شد و همه به این حقیقت اذعان دارند که اعتبارات اختصاص داده شده در سفر استانی، به مازندران بی نظیر بوده است.
وی با اعلام اینکه مسئولان اجرایی باید برای جذب اعتبارات و بودجه تلاش کنند، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا فضای با نشاط سفر رئیس جمهوری با تحقق طرحها و پروژه ها به فضای توسعه و رشد استان تبدیل شود.
وی ادامه داد : دکتر روحانی، هم در نشست خبری و هم در جلسه شورای اداری از حضور با شکوه مردم ولایتمدار مازندران از کاروان تدبیر و امید قدردانی نمود.
یونسی با بیان این که دفتر رئیس جمهوری طی اطلاعیه ای رسمی از حضور پرشکوه مردم مازندران در استقبال از رئیس جمهوری و هیات همراه تقدیر و تشکر نمود، بیان داشت: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار نیز طی پیام مشترکی از حضور و همراهی پرشور مردم استان در سفر رئیس جمهوری قدردانی کردند.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان، افزود: مستندات موجود از سفرهای روسای جمهور چند دوره گذشته به استان موید این حقیقت است که از جمله با شکوهترین و پرشورترین استقبال های مردمی از سفر اخیر دکتر روحانی به مازندران شکل گرفته است.
وی با اشاره به این که در استادیوم و اطراف آن، هزاران نفر از مردم علاقمند به رئیس جمهوری حضور داشتند و استقبال پرشوری از دکتر روحانی به نمایش گذاشتند، بیان داشت: از سیاست های دولت تدبیر و امید در سفرهای استانی این است که مردم در مسیر کوتاهی به استقبال رئیس جمهوری بیایند و شان و حرمت آنان رعایت شود.
یونسی با بیان این که بنده از استقبال مردم تشکر و قدردانی می کنم، افزود: مردم عاشقانه به استقبال رئیس جمهوری آمدند و باشکوه ترین حماسه حضور و استقبال را رقم زدند.
وی پرهیز از حاشیه ها را تنها راه توسعه استان دانست و یاد آور شد: از همه کسانی که دل در گرو آینده ای روشن دارند، به ویژه رسانه ها که مورد وثوق و اعتماد مردم هستندانتظار داریم تا با هم عهدی و هم افزایی، چرخ های توسعه استان را به حرکت درآوریم و برای عظمت کشور و توسعه آن و استان با همه توان تلاش و فعالیت کنیم.
یونسی با بیان این که باید ارزش و جایگاه قلم را حفظ نماییم، خاطر نشان ساخت: به گونه ای سخن نگوییم که قلم آلوده شود.
با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فرهنگی و اجتماعی، یاد آور شد: اطلاعات و داده های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، امنیتی و ... در استان باید از طریق این برنامه در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار گیرد.
یونسی با اشاره به این که با اطلاعات ارائه شده، سرمایه انسانی، اجتماعی و فرهنگی استان سنجیده می شود و سیاست های کلان و راهبردی در این حوزه ها در قالب برنامه ششم توسعه تدوین می شود، افزود: همه دستگاه های اجرایی مازندران باید در تدوین برنامه فرهنگی اجتماعی مازندران مشارکت جدی نمایند.