جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

اصل موفقیت در جهاد تقویت بینش توحیدی است - نمایش محتوای خبر

 

 

اصل موفقیت در جهاد تقویت بینش توحیدی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی پیش از ظهر امروز در دیدار یگان‌های نیروهای مسلح مازندران به‌مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن پاسداشت رشادت‌ها و ایثارگری‌ها رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بازخوانی دلیر‌مردی‌های مردم و رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود: تمام یگان‌های نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس تجدید میثاق با آرمان‌های نظام اسلامی بسته و برای صیانت از ارزش‌های نظام اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند.

امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به اینکه سربازان نظام در همه عرصه‌ها حضوری پررنگ دارند، ادامه داد: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس عینی کردن تاریخ صدر اسلام و عاشورا است.

طبرسی هشت سال دفاع مقدس را معجزه و کرامت الهی دانست و یادآور شد: دفاع مقدس مربوط به همه ایرانیان است.

وی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس به عنوان الگو در جامعه اسلامی مطرح شد، تصریح کرد: اصل جهاد استفاده از ابزار ایمان و به‌کارگیری دانش و بینش توحیدی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه تقویت بینش توحیدی رزمندگان سبب موفقیت وافر می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از امتیازات دفاع مقدس این است که در طول 200 سال اخیر ایران در هیچ جنگی به‌جز هشت سال دفاع مقدس پیروز میدان نبود.

وی با توصیه بر اینکه همه ملت ایران باید میراث‌دار انقلاب باشند نه میراث‌خوار، اظهار داشت: با تبعیت از ولایت فقیه باید حافظ نظام اسلامی باشیم.

به گزارش فارس، مازندران در هشت سال دفاع مقدس در یک‌صد عملیات انجام شده در بیش از 50 عملیات نظامی به صورت مستقیم شرکت داشت که در مجموع 10 هزار و 400 شهید تقدیم نظام اسلامی کرد.
{jcomments off}