جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اشتباهات داور مانع پیروزی تیم فوتسال ساری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتباهات داور مانع پیروزی تیم فوتسال ساری شد

مهدی ابطحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: بازیکنان جوان در مقابل شهید منصوری قرچک بازی قابل قبولی را ارائه دادند که فکر می‌کنم با اشتباهات داوری نتوانستیم پیروز میدان باشیم.

وی با اشاره به اینکه این داور بی‌جهت بازیکنان ما را از زمین اخراج کرد، افزود: هدف قضاوت عادلانه داور است ولی داور به نفع تیم مهمان سوت می‌زد.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با بیان اینکه بازیکنانش در این بازی موقعیت گلزنی زیادی را از دست دادند، تصریح کرد: فکر می‌کنم بازیکنان شهروند هنوز به خودباوری لازم برای گلزنی نرسیدند.

ابطحی گفت: در چهار بازی که در این فصل مقابل حریفان انجام دادیم، برتر بودیم ولی با توجه به بی‌تجربگی و جوانی بازیکنان در کسب امتیاز موفق نبودیم.

وی با اشاره به اینکه باید در امر گلزنی با بازیکنان بیشتر کار شود، افزود: حتم دارم که این تیم هفته به هفته با توجه به تمرینات انجام شده بهتر می‌شود.

ابطحی در پایان ضمن تشکر از حضور پرشور تماشاگران ساروی در سالن ورزشی اظهار داشت: در چهار بازی مقابل حریفان بدشانس بودیم و در دقایق پایانی از آنها گل خوردیم.

به گزارش فارس، شهروند ساری از چهار بازی خود در لیگ برتر فوتسال کشور با دو شکست و دو تساوی و با کسب دو امتیاز در بین 14 تیم در رده دوازدهم جای دارد.