سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

اسکان 60 هزار فرهنگی در مدارس محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان 60 هزار فرهنگی در مدارس محمودآباد

محمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در محمودآباد با بیان اینکه با آغاز تعطیلات تابستان، مدارس این شهرستان پذیرای اسکان فرهنگیان شدند، اظهار داشت: از 29 خرداد 93 تاکنون بیش از 60 هزار نفر در قالب چهار هزار و 50 خانواده فرهنگی در مدارس محمودآباد اسکان یافتند.

وی با اشاره به اینکه ستاد اسکان فرهنگیان محمودآباد برای استقبال از فرهنگیان، دو کاربر در سه‌راه شهر دبستان آزادی را به کار گرفت، افزود: این کاربران از 9 صبح تا 11 شب در خدمت همکاران و فرهنگیان سراسر کشور بودند.

رضایی اظهار امیدواری کرد: با تجهیز و تهیه امکانات بیشتر در مدارس زیر پوشش بتوانیم در آینده نزدیک خدمات بهتری به فرهنگیان ارائه دهیم.

مدیر آموزش ‌و پرورش محمودآباد با اشاره به اجرای طرح هجرت سه در مدارس این شهرستان ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران طرح مذکور، بیان داشت: اردوی طرح هجرت یکی از شاخص‌ترین طرح‌های ارزشمندی است که در ایام فراغت، دانش‌آموزان در آن سهیم می‌شوند.

وی با بیان اینکه دیروز بسیجیان در عرصه دفاع از میهن عزیزمان پیشگام بودند و امروز در عرصه جهاد و سازندگی ایثار می‌کنند، اذعان داشت: امسال 65 دانش‌آموز مقطع متوسطه دوره دوم در مدارس محمودآباد فعالیت داشتند.این دانش‌آموزان، در رنگ‌آمیزی و نوسازی و بهسازی حدود 22 مدرسه محمودآباد سهیم بودند.