سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

اسکان مسافران نوروزی در 21 آموزشگاه فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان مسافران نوروزی در 21 آموزشگاه فریدونکنار

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: اسکان مسافران نوروزی در 21 آموزشگاه با ظرفیت 150 کلاس درس در شهرستان فریدونکنار برنامه‌ریزی شده‌است.

اسکان مسافران نوروزی در 21 آموزشگاه فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی در فریدونکنار، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار برنامه‌ریزی و اقدامات بسیار مطلوبی برای زیباسازی محیطی در فضای اسکان مسافران نوروزی فراهم کرده است.

وی افزود: اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با ظرفیت 21 آموزشگاه و 150 کلاس در شهر و بخش دهفری منطقه برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی برنامه‌ریزی داشته‌است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با بیان اینکه 12 آموزشگاه ستاد اسکان فرهنگیان در فریدونکنار درجه الف هستند، تصریح کرد: 9 مدرسه ما برای اسکان مسافران نوروزی در گروه ب قرار دارند و در همین راستا آموزشگاه‌هایی که در گروه الف هستند از امکانات نسبی بیشتری برای فرهنگیان برخوردار شدند.

اسماعیل‌زاده از انتقال یک مرکز اسکان شهری فریدونکنار خبر داد و بیان کرد: مرکز اسکان آموزشگاه پسرانه دو شهید شالیکار به دبیرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه شهید نجات‌بخش شهر فریدونکنار منتقل شده که در روزهای گذشته با شهرداری فریدونکنار خیابان ورودی این آموزشگاه را آسفالته و گل‌کاری کرده و روشنایی محور نیز نصب و اجرا شده‌است.

وی خواستار تعبیه تابلوهای راهنمای مسافران نوروزی به‌سمت ستاد اسکان فرهنگیان در نوروز 95 شد و ادامه داد: ستاد اسکان فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار آمادگی لازم برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در نوروز را دارد.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با بیان اینکه در گذشته ساعت اسکان مسافران نوروزی در منطقه 7 ساعت بوده است، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ساعت ماندگاری مسافران و فرهنگیان در شهر ساحلی و توریستی فریدونکنار به 72 ساعت رسیده است.

اسماعیل‌زاده بیان کرد: تغذیه سالم برای مسافرانی که در آموزشگاه‌های ستاد اسکان فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار در اولویت قرار گرفت و با عقد قرارداد با یکی از بهترین آشپزخانه‌های تهیه غذا منطقه این امر تا پایان روز تعطیلات انجام می‌شود.

وی ایجاد محیطی شاداب را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ستاد اسکان فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار دانست و تصریح کرد: اهدای سوغاتی، هدایای یادگاری و اسباب‌بازی به فرزندان جزو این برنامه‌ها برشمرده می‌شود که به همراه معرفی جاذبه‌های مذهبی، فرهنگی و گردشگری شهرستان انجام می‌شود.

اسماعیل‌زاده گفت: مسئول فنی، راننده، سرایداران و کار‌شناسان امر در ستاد اسکان فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار در نوروز 95 آماده‌باش هستند.